Игорь Кондратюк: «Якщо ви хочете кинути камінь в бік Аїди, то ми з Літвінковичем не дамо це зробити».

01.06.2013

Мы уже писали о том, что вчера состоялись два сольных концерта участника шоу «Україна має талант», суперфиналиста шоу «Х-Фактор» Евгения Литвинковича.

 

На концерт поддержать артиста пришел и судья шоу «Х-фактор» Игорь Кондратюк. На вопрос о том, правда ли что Литвинкович пример того, что победа – это не главное, Игорь ответил:

 

«Ну… Якщо ви хочете кинути камінь в бік Аїди, то ми з Літвінковичем не дамо це зробити. Аїда сьогодні в Одесі дає концерт».

 

На счет того, спрашивал ли советы Литвинкович, судья шоу «Х-фактор» возразил:

 

«Ні, він не просив давати ніяких порад. Я думаю, що немає сенсу. Я впевнений, що все буде класно».

 

На реплику, как он видит будущее артиста Литвинковича, Игорь Кондратюк сказал:

 

«Залежить від того, який буде репертуар. Якщо буде репертуар, який буде абсолютно його, який буде давати відгук у душі, то буде «Вау!». А якщо раптом почне співати щось незрозуміло що, то це вже інша справа. Це стосується будь-яких співаків. Все залежить від гарних пісень».

 

Также на еще один вопрос о том, будет ли он на концерте Аиды и почему не приехал к ней в Одессу, Игорь ответил, что на концерт Аиды Николайчук в Киеве он обязательно придет.

 

Своими впечатлениями от концерта Игорь Кондратюк также поделилися на своей страничке в Facebook:

 

«Побував на першому концерті Литвиковича. Мені сподобалось! Глядачам — теж. По суті, це перший учасник українського Х-фактору, який зробив концерт «на касу». А ще він нереально класно працює з глядачем в залі: говорить, жартує, заграє. Ніби він на сцені вже надцять років. Молодець, одним словом».